Internet pro domácnosti

internet pro domacnosti
Internet pro domácnosti nabízí ideální alternativu připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové Wi-Fi sítě. Nepotřebujete tedy žádnou pevnou linku nebo jiné kabelové vedení. Mezi výhody internetu od Fast-internet.cz patří:

  • Široký výběr mezi jednotlivými tarify. Začněte využívat internet s tarifem START 4 již od necelých 250 Kč za měsíc nebo si objednejte nejvyšší tabulkovou rychlost 13/5 Mbps a nebo se s námi poraďte o individuální nabídce.
  • Pevná linka nebo speciální kabelové rozvody už nebudou potřeba. Náš technik umístí na zeď před vaše okno nebo na střechu naše přijímací zařízení, které bude přijímat Wi-Fi signál internetu bezdrátově.
  • Pokud i tak preferujete pevnou linku, doporučíme vám volání přes internet. Svůj telefon pevné linky napojíte na speciální zařízení a voláte tak jako dříve s pevnou linkou. Ale pozor, neplatíte žádný paušál, nýbrž pouze to co provoláte, více viz volání přes internet.
  • Nemáte žádné limity na počet stažených dat (FUP) ani na počet připojeních počítačů a jiných zařízení. Můžete stahovat kolik chcete a můžete se připojit s kolika počítači chcete. Pokud budete chtít, nainstalujeme vám soukromou Wi-Fi síť u vás doma.
  • Využijte naše akce! Získejte například přijímací zařízení za 1Kč při výběru tarifu s cenou nad 450Kč/měs nebo 1 měsíc připojení zdarma při uzavření smlouvy na 1 rok a déle. Slevu můžete získat například i když nás doporučíte.
Tarif Rychlost Cena / měsíc
START 4 3/1 Mbps 249,-Kč (206,- bez dph)
KLASIK 8 6/2 Mbps 379,-Kč (313,- bez dph)
KLASIK 10 8/2 Mbps 479,-Kč (396,- bez dph)
KLASIK 12 10/2 Mbps 679,-Kč (561,- bez dph)
KLASIK 18 13/5 Mbps 779,-Kč (644,- bez dph)

Objednat internet pro domácnost

Pokud máte zájem o připojení vaší domácnosti k internetu, neváhejte a objednejte si návštěvu našeho technika na proměření síly signálu a následné připojení k internetu.

Zeptat se

Potřebujete zjistit více informací o internetu od fast-internet.cz? Zavolejte nám nebo nám napište a zeptejte se. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a probereme spolu řešení vašeho připojení.