Internet pro firmy

internet pro firmy
Internet pro firmy je navržen tak, aby splňoval vysoké nároky firem na připojení k internetu jako je maximální rychlost, přednostní servis a individuální podmínky. Internet vás při práci nesmí omezovat, naopak by vám měl pomáhat. Mezi výhody internetu od Fast-internet.cz patří:

  • Mimo široký výběr mezi jednotlivými tarify máte možnost se s námi dohodnout na individuálních podmínkách spolupráce. Chcete konkrétní rychlost připojení k internetu, která ale není v ceníku, domluvte se s námi.
  • Internet k vám přivedeme bezdrátově skrze Wi-Fi. Připojení jsme schopni realizovat na 5GHz, 10GHz a jiných frekvencích. Bezdrátový spoj navrhujeme tak, aby plně dostačoval vaším požadavkům a zároveň nabídl rezervy pro bezproblémový chod.
  • Zajímá vás levné volání a nechcete využívat pevnou linku? Můžeme vám doporučit volání přes internet (VoIP). Neplatíte žádný paušál, platíte pouze to co provoláte a i tak můžete výrazně ušetřit oproti klasickému volání. Zjistěte více ve volání přes internet.
  • Pro všechny tarify internetu pro firmy poskytujeme přednostní servis. To znamená, že spolu s připojením získáte telefonní číslo přímo na našeho technika a on bude mít číslo na vás. V případě problémů s internetem řešíme vaši situaci přednostně.
  • Potřebujete k připojení i kvalitní internetové rozvody ve vaší firmě? Zařídíme vám kabelové rozvody internetu nebo pokryjeme prostory vaší firmy Wi-Fi signálem se zabezpečením. Rozvody lze napojit i na telefonní ústřednu, servery nebo zabezpečovací systémy.
Tarif Rychlost Cena / měsíc
FIRMA 8M 4/4 Mbps 1 573,- Kč (1 300,- bez dph)
FIRMA 16M 8/8 Mbps 3 025,- Kč (2 500,- bez dph)
FIRMA 24M
12/12 Mbps 4 719,- Kč (3 900,- bez dph)
FIRMA 32M
16/16 Mbps 5 808,- Kč (4 800,- bez dph)
INDIVIDUAL (individuální) Mbps (individuální),-Kč

Objednat internet pro firmu

Pokud máte zájem o připojení vaší firmy k internetu, kontaktujte nás. Domluvíme návštěvu našeho technika u vás ve firmě na proměření síly signálu a následné připojení k internetu.

Zeptat se

Potřebujete zjistit více informací o internetu od fast-internet.cz? Zavolejte nám nebo nám napište a zeptejte se. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a probereme spolu řešení vašeho připojení.