Připojení k internetu

Bezdrátový internet Wi-Fi

 • Začněte využívat internet s naším tarifem START 4 za necelých 250Kč měsíčně (více o tarifech).
 • Nemusíte mít pevnou linku nebo jiné kabelové vedení, stačí vám Wi-Fi přijímač a dostatečná síla signálu.
 • Pokud pevnou linku potřebujete, využitje technologie VoIP a volejte přes internet na jiné pevné linky – bez paušálu.
 • Nemáte žádné limity stažených dat (FUP) a počtu připojených stanic. Připojte se k internetu s kolika počítači chcete.
 • Chcete připojit jako firma nebo bytový dům? Využijte speciální nabídky garantovaného připojení nebo domovních rozvodů.
 • Využijte našich akcí a získejte například WiFi přijímač za 1Kč nebo 1 měsíc připojení zdarma.

Postup připojení

 1. Objednejte si u nás připojení k internetu přes náš kontaktní formulář, mailem (info@fast-internet.cz) nebo rovnou telefonicky na .
 2. My se vás vyptáme na pár základních údajů, jako je jméno, kontakt a adresa místa, kde se chcete připojit k internetu (např. Jan Novák, telefon 123 456 789, ulice Obecná 20, Praha 6).
 3. Na domluvený termín k vám přijede technik na proměření signálu a probere s vámi jak bude připojení k internetu probíhat. Vy se pak sami rozhodnete pro připojení.
 4. Na připojení k internetu k vám opět přijede technik, nainstaluje přijímací zařízení a připojí počítač/e (tablety, chytré telefony, apod.) k internetu a sepíše s vámi smlouvu.
 5. Smlouva o připojení k internetu obsahuje mimo smluvních podmínek i všeobecné podmínky. Při připojení se platí jednorázový poplatek za zařízení dle typu smlouvy a tarifu.
 6. Platby za připojení k internetu jsou měsíční na základě vystavené faktury. Můžete platit i trvalým příkazem, tehdy místo čísla VS použijete číslo faktury.
 7. S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit. Mimo pracovní dobu přijímáme SMSky. Pojďte se připojit k internetu bezdrátově přes Fast-internet.cz.