Rozvody pro bytové domy

rozvody pro bytove domy
Rozvody pro bytové domy umožňují připojit všechny bytové jednotky k internetu skrze hlavní Wi-Fi přijímač. Uživatelé tak mají možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu za velmi příznivé ceny. Mezi výhody internetu od Fast-internet.cz patří:

  • Vysoká rychlost internetu za velmi příznivé ceny, to znamená například rychlost 10 Mbps za necelých 300,-Kč, ale i lepší. Nemusíte platit za vlastní přijímací zařízení, připojíte se na hlavní přijímač umístěný na střeše bytového domu.
  • Ceník připojení k internetu skrze rozvody pro bytové domy je určován pro každý dům individuálně. Záleží náročnosti připojení, rozsáhlosti rozvodů a počtu připojených bytových jednotek. Pro uživatele to ale neznamená závratné vstupní investice.
  • Pokud máte zájem o volání, ale nechcete využívat pevnou linku, doporučíme vám volání přes internet. Svou telefonní stanici napojíte na speciální el. bránu a voláte tak jako dříve s pevnou linkou. Ale pozor, neplatíte žádný paušál, jen to co provoláte, více viz volání přes internet.
  • Nemáte žádné limity na počet stažených dat (FUP) ani na počet připojeních počítačů a jiných zařízení. Můžete stahovat kolik chcete a můžete se připojit s kolika počítači chcete. Pokud budete chtít, nainstalujeme vám soukromou Wi-Fi síť u vás doma.
  • Využijte naší akci 1 měsíc připojení k internetu zdarma při uzavření smlouvy na 1 rok a déle. Myslíte si, že váš bytový dům by byl vhodný pro rozvody internetu od fast-internet.cz? Doporučte nás a získejte velmi zajímavou slevu.
Tarif Rychlost Cena / měsíc
ROZVODY 20 10/10 Mbps cca 289,-Kč (238,- bez dph)
ROZVODY 40
20/20 Mbps cca 489,-Kč (404,- bez dph)
ROZVODY 60
30/30 Mbps cca 759,-Kč (627,- bez dph)

Informujte se o rozvodech ve vašem domě a cenách připojení, pro každý bytový dům mohou být nastaveny individuálně.

Objednat rozvody pro bytové domy

Pokud máte zájem o rozvody internetu ve vašem bytovém domě nebo o připojení na již stávající rozvody fast-internet.cz, neváhejte nás kontaktovat.

Zeptat se

Potřebujete zjistit více informací o internetu od fast-internet.cz? Zavolejte nám nebo nám napište a zeptejte se. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a probereme spolu řešení vašeho připojení.