Volání přes internet

Volání přes internet (VoIP – voice over internet protocol) je možnost volání skrze internet podobně jako byste volali přes pevnou linku. Zásadní rozdíl je v tom, že neplatíte žádný měsíční paušál za provoz telefonu, platíte jen to – co provoláte.

Jak to funguje?

Vaši telefonní stanici od pevné linky připojíme na speciální VoIP bránu, která je připojena k internetu. Po aktivaci služby můžete volat tak jako dřív a to na pevné linky i do mobilních sítí. Platíte jen to co provoláte a proto můžete mít své výdaje plně pod kontrolou. Výrazně ušetříte i na zahraničních hovorech, do mnoha zemí se dovoláte i za méně než 2 Kč / min.

Zřízení služby VoIP

Vygenerujeme vám VoIP číslo nebo převedeme číslo vaší pevné linky. Nastavíme a připojíme vám VoIP bránu k internetu a můžete volat. Faktura za provolané minuty vám přichází měsíčně spolu s fakturou za připojení k internetu. Pozn. v rámci sítě VoIP Hejzicom (fast-internet.cz, ricany-internet.cz, kladno-internet.cz a partnerské sítě) voláte zdarma!

Pro více informací o volání přes internet (VoIP) nás neváhejte kontaktovat. Níže jsou uvedené nejčastěji dotazované ceny za volání a PDF VoIP ceník volání ke stažení.

Volání v ČR

Specifikace Cena / min
VoIP Hejzicom
(vč. fast-internet.cz)
zdarma
Tísňová volání zdarma
Specifikace Cena / min
Pevná linka (špička) 0,85 Kč
Pevná linka (mimo š.) 0,59 Kč
Mobilní síť 3,78 Kč
Kompletní ceník volání přes internet je ke stažení ZDE.

Volání do ciziny – nejčastější země

Země Cena / min
Slovensko 1,30 Kč
Velká Británie 0,90 Kč
USA 1,15 Kč
Rusko 2,47 Kč
Německo 1,90 Kč
Země Cena / min
Itálie 0,97 Kč
Španělsko 0,93 Kč
Švýcarsko 1,45 Kč
Řecko 1,12 Kč
Chorvatsko 1,54 Kč